Mag ik persoongsgegevens van leerlingen uitwisselen met hulpinstanties?

Ja, mits u hiervoor toestemming of een andere grondslag in artikel 6 van de AVG heeft.

Lees ook eens

Wat moet ik regelen bij inhuur van specialistische hulp op school?

Je moet schriftelijke toestemming regelen van ouders om een kind te laten begeleiden door een ingehuurde specialist. Bij zzp’ers kun je kiezen uit twee opties. Je kunt aan de ene kant een overeenkomst tot opdracht afsluiten waaruit blijkt dat de zzp’er als...

Abonneren
Abonneren op
0 Reacties
Inline Feedbacks
View all comments